Apie mus

Egzotiški ir išskirtiniai skanėstai 100 proc. rankų darbo gamyba Naudojami tik natūralūs produktai Garantuojame aukščiausią produktų kokybę

Nusikelti į artimuosius rytus dar niekada nebuvo taip paprasta

Esame Kaukazietiškų saldumynų meistrai, gaminantys ir Jums teikiantys aukščiausios kokybės delikatesus. Norite paįvairinti kasdienybę egzotiškais skoniais, o gal ieškote neįtikėtinų dovanų verslui, šeimai ar draugams? Kaukazo saldumynai nepaliks abejingų net išrankiausių gurmanų.

Mūsų gaminami produktai yra puiki alternatyva sintetiniams saldumynams

Visas skanėstų gamybos kelias profesionalių meistrų yra atliekamas rankomis. Nuo kruopštaus produktų atrinkimo, iki galutinio rezultato, mes naudojame tik natūralius produktus: sultis, džiovintus vaisius ir riešutus. Užtikriname kokybę ir nepamirštamus skonio įspūdžius.

Kaukazietiškame saldumyne apstu vitaminų ir jokių sintetinių priedų

Kaukazietiško saldumyno viduje, pagal visas tradicijas, slepiasi riešutai – dažniausiai graikiniai ar lazdyno, taip pat džiovinti vaisiai (abrikosai, razinos, figos). Ant siūlo suverti šie ingredientai yra mirkomi šviežių vaisių sulčių sirupe, sumaišytame su miltais, kol aplimpa ryškiu ir saldžiu patalu, po to saldumynas pakabinamas džiūti. Spalva yra išgaunama iš sulčių, o skonis iš vaisių saldumo.

Ar žinojote, kad...

Tropiniuose kraštuose augantys apelsinai yra ne oranžiniai, o žali. Oranžinę spalvą lemia saulės trūkumas.

Jau nuo seno buvo žinoma apie kaukazietiškų saldumynų naudą sveikatai

Visų pirma, riešutuose yra daug geležies, magnio bei kalio, o taip pat yra daug baltymų. Antra, vynuogėse gausu naudingos fruktozės, kuri yra itin lengvai pasisavinama organizmo ir yra puikus energijos užtaisas. Be to, vynuogių sultys laikomos dietiniu produktu. Pektinas, kuris yra sultyse, gali sumažinti cholesterolio kiekį kraujyje. Rekomenduojama jį naudoti žmonėms, sergantiems podagra, plaučių ir skrandžio ligomis. Trečia, ruošiant sultis, naudojami kviečių miltai, turintys daug skaidulų bei angliavandenių.

Siūlome įsigyti egzotiškųjų rankų darbo saldumynų pagal Jūsų skonį!

Su graikiniais arba lazdyno riešutais, o gal džiovintais vaisiais? Taip pat galite rinktis tarp daugybės spalvų variacijų, išgaunamų iš natūralių sulčių: vyšninės, gelsvos, žalios, švelniai rudos. Be to, Jums gaminame ir tradicinį artimųjų rytų pyragą pachlavą, kerintį savo medaus aromatu, minkštumu ir saldžiu skoniu.